skip to content
 
 
europiečiai (gydytojai, ūkininkai) su užrašu ES padėtiseuropiečiai (gydytojai, ūkininkai) su užrašu ES padėtis
europiečiai (gydytojai, ūkininkai) su užrašu ES padėtis
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Europos Parlamentas (EP) atmeta tarptautinius standartus pažeidusių Baltarusijos rinkimų rezultatus ir neketina pripažinti Aliaksandro Lukašenkos šalies prezidentu po lapkričio 5 d., kai baigsis jo dabartinė kadencija.
Europos Parlamentas (EP) griežtai smerkia pasikėsinimą nužudyti Aleksejų Navalną cheminiu ginklu ir prašo nedelsiant pradėti tarptautinį tyrimą.
Lenkijos vėliava.
Nepagarba teismų nepriklausomumui ir LGBTI asmenų teisėms yra svarūs įrodymai, jog Lenkijoje pažeidžiamos ES vertybės, ketvirtadienį pareiškė Europos Parlamentas (EP). Rezoliucijoje jis reiškia susirūpinimą dėl teisėkūros ir rinkimų proceso, taip pat teismų nepriklausomumo ir pagrindinių teisių.
Visos naujienos

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Europos Parlamento biuras Lietuvoje jau penktus metus tęs programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą Lietuvoje ir kviečia Lietuvos gimnazijas ir profesines mokyklas prisijungti prie MEPA programos Lietuvoje 2020-2021 mokslo metais.
2019-2020 mokslo metais dalyvauti projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ užsiregistravo 140 Lietuvos gimnazijų ir profesinių mokyklų. Mokslo metų pabaigoje gavome 102 projektines ataskaitas ir džiaugiamės galėdami paskelbti, kad 91 švietimo įstaiga gaus oficialų pripažinimą kaip „Mokykla – Europos Parlamento ambasadorė“.
Rytų parterystės šalių vėliavos.
Nuo 2009 m. Europos Sąjunga plėtoja artimesnius santykius su savo Rytų kaimynėmis: Ukraina, Armėnija, Gruzija, Moldova, Baltarusija ir Azerbaidžanu. Kas buvo pasiekta per pirmąjį šios iniciatyvos gyvavimo laikotarpį? Su kokiais sunkumais buvo susidurta? Kaip ateityje pasiekti dar glaudesnio bendradarbiavimo ir kokie iššūkiai laukia? Apie tai buvo kalbama nuotolinio seminaro metu.
Biuro renginiai ir naujienos
 .