Přístup k obsahu stránky (stiskněte „Enter“)
Přímý přístup k nabídce jazyků (stiskněte „Enter“)
Přímý přístup k menu vyhledávání (stiskněte „Enter“)
CS - čeština
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Zpravodajství
Témata
Poslanci EP
O Parlamentu
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Volby
Další internetové stránky
Další internetové stránky
Zpravodajství
Témata
Poslanci EP
O Parlamentu
Plenární zasedání
Výbory
Volby
Delegace
Multimedia Centre
Stránka předsedy
Generální sekretariát
Think tank
EP Newshub
Jsme tu pro vás
Návštěvy
Legislative train
Smlouvy a granty
Rejstřík
Portál veřejně přístupných dat
Kontaktní kanceláře
Poslanci EP
Evropský parlament
Vyhledávání
Vyhledávání
Vyplňte prosím toto pole
Evropský parlament
Vyhledávání
Menu
Úvodní stránka
Vyhledávání
Podrobné hledání
Hledat v jednacím sále
Hledat v tabulce
Úplný seznam
Noví / odcházející poslanci
Poslanci, kteří nastoupili
Poslanci, kteří odešli
Asistenti
Adresář
Vyhledávání schůzek poslanců EP
Etika a transparentnost
O pravidlech pro poslance
O meziskupinách
Úplný seznam
Stáhnout ve formátu PDF
Stáhnout ve formátu XML
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Kompletní seznam
Výsledky: 40
Miroslav RADAČOVSKÝ
Nezařazení poslanci
Slovensko
Slovak PATRIOT
Emil RADEV
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Bulharsko
Citizens for European Development of Bulgaria
Dennis RADTKE
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Německo
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Samira RAFAELA
skupina Renew Europe
Nizozemsko
Democraten 66
Elżbieta RAFALSKA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Evelyn REGNER
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Rakousko
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Guido REIL
skupina Identita a demokracie
Německo
Alternative für Deutschland
Terry REINTKE
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
Německo
Bündnis 90/Die Grünen
René REPASI
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Německo
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Karlo RESSLER
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Chorvatsko
Hrvatska demokratska zajednica
Thijs REUTEN
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Nizozemsko
Partij van de Arbeid
Diana RIBA I GINER
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
Španělsko
Esquerra Republicana de Catalunya
Frédérique RIES
skupina Renew Europe
Belgie
Mouvement Réformateur
Antonio Maria RINALDI
skupina Identita a demokracie
Itálie
Lega
Catharina RINZEMA
skupina Renew Europe
Nizozemsko
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Manuela RIPA
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
Německo
Ökologisch-Demokratische Partei
Dominique RIQUET
skupina Renew Europe
Francie
Mouvement Radical Social-Libéral
Jérôme RIVIÈRE
Nezařazení poslanci
Francie
Indépendant
Franco ROBERTI
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Itálie
Partito Democratico
Anabela RODRIGUES
Levice v Evropském parlamentu - GUE/NGL
Portugalsko
Bloco de Esquerda
Inma RODRÍGUEZ-PIÑERO
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Španělsko
Partido Socialista Obrero Español
Eugenia RODRÍGUEZ PALOP
Levice v Evropském parlamentu - GUE/NGL
Španělsko
PODEMOS
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
skupina Renew Europe
Španělsko
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Rafał ROMANOWSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Sándor RÓNAI
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Maďarsko
Demokratikus Koalíció
Daniela RONDINELLI
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Itálie
Partito Democratico
Rob ROOKEN
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Nizozemsko
Independent
Dorien ROOKMAKER
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Nizozemsko
Meer Directe Democratie
Robert ROOS
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Nizozemsko
Independent
Caroline ROOSE
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
Francie
Europe Écologie
Bronis ROPĖ
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
Litva
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Marcos ROS SEMPERE
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Španělsko
Partido Socialista Obrero Español
Maria Veronica ROSSI
skupina Identita a demokracie
Itálie
Lega
Katarína ROTH NEVEĎALOVÁ
Nezařazení poslanci
Slovensko
SMER-Sociálna demokracia
André ROUGÉ
skupina Identita a demokracie
Francie
Rassemblement national
Thomas RUDNER
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Německo
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Bert-Jan RUISSEN
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Nizozemsko
Staatkundig Gereformeerde Partij
Domènec RUIZ DEVESA
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Španělsko
Partido Socialista Obrero Español
Pirkko RUOHONEN-LERNER
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Finsko
Perussuomalaiset
Bogdan RZOŃCA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość