Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Enter“)
Tiesioginė prieiga prie kalbų meniu (spauskite „Enter“)
Tiesioginė prieiga prie paieškos meniu (spauskite „Enter“)
LT - lietuvių kalba
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Naujienos
Temos
EP nariai
Apie Parlamentą
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Rinkimai
Kitos svetainės
Kitos svetainės
Naujienos
Temos
EP nariai
Apie Parlamentą
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Rinkimai
Multimedia Centre
Pirmininko svetainė
Generalinis sekretoriatas
Think tank
EP Newshub
Jūsų paslaugoms
Vizitai
Legislative train
Sutartys ir dotacijos
Registras
Atvirųjų duomenų portalas
Ryšių biurai
EP nariai
Europos Parlamentas
Paieška
Paieška
Prašom užpildyti šį lauką
Europos Parlamentas
Paieška
Meniu
Pagrindinis puslapis
Paieška
Išplėstinė paieška
Ieškoti pagal frakciją
Ieškoti lentelėje
Visas sąrašas
Pradedantys / baigiantys kadenciją nariai
Pradedantys kadenciją Parlamento nariai
Baigiantys kadenciją Parlamento nariai
Padėjėjai
Žinynas
Ieškoti EP narių susitikimų
Etika ir skaidrumas
Apie Parlamento nariams taikomas taisykles
Apie jungtines grupes
Visas sąrašas
Atsiųsti PDF formatu
Atsiųsti XML formatu
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Pilnas sąrašas
Rezultatai: 50
Eva KAILI
Nepriklausomi nariai
Graikija
Independent
Jarosław KALINOWSKI
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Lenkija
Polskie Stronnictwo Ludowe
Marina KALJURAND
Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
Estija
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Sandra KALNIETE
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Latvija
Partija "VIENOTĪBA"
Petra KAMMEREVERT
Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
Vokietija
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Radan KANEV
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Bulgarija
Democrats for Strong Bulgaria
Assita KANKO
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Belgija
Nieuw-Vlaamse Alliantie
Othmar KARAS
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Austrija
Österreichische Volkspartei
Pierre KARLESKIND
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
La République en marche
Karin KARLSBRO
Frakcija „Renew Europe“
Švedija
Liberalerna
Włodzimierz KARPIŃSKI
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Lenkija
Independent
Karol KARSKI
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Lenkija
Prawo i Sprawiedliwość
Elsi KATAINEN
Frakcija „Renew Europe“
Suomija
Suomen Keskusta
Michael KAUCH
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Manolis KEFALOGIANNIS
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Graikija
Nea Demokratia
Billy KELLEHER
Frakcija „Renew Europe“
Airija
Fianna Fáil Party
Fabienne KELLER
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Agir - La Droite constructive
Ska KELLER
Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas
Vokietija
Bündnis 90/Die Grünen
Seán KELLY
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Airija
Fine Gael Party
Beata KEMPA
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Lenkija
Suwerenna Polska
Martine KEMP
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Liuksemburgas
Parti chrétien social luxembourgeois
Niyazi KIZILYÜREK
Europos vieningųjų kairiųjų frakcija / Šiaurės šalių žalieji kairieji
Kipras
Progressive Party of Working People - Left - New Forces
Izabela-Helena KLOC
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Lenkija
Prawo i Sprawiedliwość
Ondřej KNOTEK
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
ANO 2011
Łukasz KOHUT
Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
Lenkija
Nowa Lewica
Arba KOKALARI
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Švedija
Moderaterna
Petros KOKKALIS
Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas
Graikija
KOSMOS
Marcel KOLAJA
Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas
Čekija
PIRÁTI
Mislav KOLAKUŠIĆ
Nepriklausomi nariai
Kroatija
-
Kateřina KONEČNÁ
Europos vieningųjų kairiųjų frakcija / Šiaurės šalių žalieji kairieji
Čekija
Komunistická strana Čech a Moravy
Athanasios KONSTANTINOU
Nepriklausomi nariai
Graikija
Independent
Ewa KOPACZ
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Lenkija
Platforma Obywatelska
Joanna KOPCIŃSKA
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Lenkija
Prawo i Sprawiedliwość
Moritz KÖRNER
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Ádám KÓSA
Nepriklausomi nariai
Vengrija
Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt
Dietmar KÖSTER
Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
Vokietija
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Stelios KOULOGLOU
Europos vieningųjų kairiųjų frakcija / Šiaurės šalių žalieji kairieji
Graikija
Independent
Elena KOUNTOURA
Europos vieningųjų kairiųjų frakcija / Šiaurės šalių žalieji kairieji
Graikija
Coalition of the Radical Left
Ondřej KOVAŘÍK
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
ANO 2011
Andrey KOVATCHEV
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Bulgarija
Citizens for European Development of Bulgaria
Maximilian KRAH
Identiteto ir demokratijos frakcija
Vokietija
Alternative für Deutschland
Zdzisław KRASNODĘBSKI
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Lenkija
Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta KRUK
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Lenkija
Prawo i Sprawiedliwość
Andrius KUBILIUS
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Lietuva
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
Alice KUHNKE
Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas
Švedija
Miljöpartiet de gröna
Joachim KUHS
Identiteto ir demokratijos frakcija
Vokietija
Alternative für Deutschland
Miapetra KUMPULA-NATRI
Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
Suomija
Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
Stelios KYMPOUROPOULOS
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Graikija
Nea Demokratia
Georgios KYRTSOS
Frakcija „Renew Europe“
Graikija
Independent
Ilhan KYUCHYUK
Frakcija „Renew Europe“
Bulgarija
Movement for Rights and Freedoms