Tiešsaistes aktivitātes 

apmeklējums

Tiešsaistes materiāli

Tiešsaiste
Eiropas Parlaments

Sagatavojieties apmeklējumam jau laikus!

 

6
99
gadi
24
 

Noskatieties video: Kas ir Eiropas Parlaments?

Tiešsaiste
Eiropas Parlaments

Šajā videomateriālā, kas iekļauts Strasbūras apmeklējuma laikā izmantojamajā multivides gidā, dzirdēsiet cilvēkus, kuri ir iesaistīti Eiropas Parlamenta darbā, un uzzināsiet, kā tas darbojas un kā tiek izstrādāti Eiropas tiesību akti.

16
99
gadi
24
 

Eiropas vēstures nama pastāvīgā ekspozīcija

Tiešsaiste
Eiropas vēstures nams

Uzziniet, ko jūs varat apskatīt Eiropas vēstures nama pastāvīgajā ekspozīcijā. Sešās izstādes daļās ir parādīts, kā vēsture ir veidojusi Eiropas kopīgās atmiņas izjūtu un kā tā turpina ietekmēt mūsu ikdienas dzīvi.

12
99
gadi
24
 

Izstāde “Aktīvie jaunieši” Eiropas vēstures namā

Tiešsaiste
Eiropas vēstures nams

Iepazīstiet Eiropu no to četru paaudžu jauniešu skatu punkta, kuri bija aculiecinieki pagājušā gadsimta svarīgākajām norisēm. Izstāde parāda Eiropas jaunatnes vēsturiskās gaitas, ko raksturo transnacionālas saiknes, sociālais aktīvisms un individuālā brīvība.

 

12
99
gadi
24
 
spēle

Mācību stūrītis

Tiešsaiste
Eiropas Parlaments

Ir tik daudz interesantu lietu, ko uzzināt par Eiropas Savienību! Pavadiet laiku interesanti, spēlējot spēles un atbildot uz viktorīnu jautājumiem! Spēles ir piemērotas dažādām vecuma grupām un dažādiem zināšanu līmeņiem, turklāt katru spēli var spēlēt gan mājās, gan skolā nodarbības laikā.

6
18
gadi
24
 

Ieraugiet atšķirības ikdienas dzīvē!

Tiešsaiste
Eiropas Parlaments

Šī izklaidējošā tiešsaistes spēle ļaus noskaidrot, kādas ir Eiropas Savienības ieviestās atšķirības jūsu ikdienā. Aplūkojiet attēlos redzamās ikdienas dzīves ainas un atrodiet 12 atšķirības, kas parādīs, kā Eiropas Savienība uzlabojusi mūsu dzīvi.

 

6
99
gadi
EN, FR, NL
 
mācīties

Eiropas Jaunatnes dienas tiešsaistē

Tiešsaiste
Eiropas Parlaments

2020. gadā Eiropas Jaunatnes dienas (EYE 2020) norisinājās tiešsaistē. Tiešsaistes iniciatīva “EYE Online” bija unikāla iespēja tikties virtuālā vidē, dalīties stāstos, gūt iedvesmu un iedvesmot citus. Visi “EYE Online” pasākumi tika straumēti “Facebook”, un tos tagad iespējams noskatīties.

16
30
gadi
DE, EN, FR
 

Šūmaņa deklarācijai veltīta izstāde tiešsaistē

Tiešsaiste
Eiropas Parlaments

Šajā tiešsaistes izstādē var iegūt informāciju par Šūmaņa deklarāciju, sākot no problēmām, ar kurām Eiropa saskārās 20. gadsimta 50-tajos gados un beidzot ar valstsvīru, kura vārdā nosaukts šis vēsturiskais paziņojums. Izstādē lieliski izskaidrots, kādēļ 9. maijā svinam Eiropas dienu un kā veidojies Eiropas Parlaments.

 

16
99
gadi
24